Naše služby

Naše apartmány

Než vám apartmán nabídneme, pečlivě zvážíme jeho kvality. Ověříme jeho právní způsobilost k prodeji. Jednáme s majitelem o ceně, známe místní trh s nemovitostmi a na přemrštěnou částku nepřistoupíme.

alt alt alt
alt
CO VŠECHNO NABÍZÍME

Připravíme rezervační smlouvu, smlouvu o smlouvě budoucí, prodejní smlouvu. Připravíme podklady pro zápis do katastru nemovitostí, provedeme zápis do katastru nemovitostí a předání vlastnické listiny novému majiteli. Další důležitou součásti naší služby jsou úředně ověřené překlady potřebných listin. PORADÍME I S TÍM, CO ZAŘÍDIT NEMŮŽEME Pomůžeme s vyřízením OIB čísla pro daňovou povinnost (daň z prodeje nemovitosti platí kupující! 4%), i s podklady pro zdanění.

Afterservis

Prodejem nemovitosti naše mise končit nemusí. Umíme zajistit místní řemeslníky, uklízečky nebo třeba maséry, zkrátka kohokoliv, protože je známe a domluvíme se s nimi. My jsme místní a to se rozhodně vyplatí. Chorvatská pravidla jsou jiná než ta, na která jsme zvyklí z jiné části Evropy, z Čech. Máme své zkušenosti a také velkou síť kontaktů. Pokud budete chtít svůj apartmán komerčně pronajímat, budete potřebovat několik povolení, razítek, kolaudací. To všechno známe a můžeme zařídit za vás.

alt
alt
Pag & Novalja

Na Pagu je co objevovat. Proč létat na Měsíc, když můžeme jezdit na kole po Pagu? Z jedné strany kamenná pláž, připomínající pustinu na Měsíci (tedy pokud si odmyslíte stáda ovcí) a z druhé strany olivový háj, se stromy starými tisíc let. Pag má stovky pláží, je co objevovat. Některé už objevené jsou, dvě z nich patří na topten nejkrásnějších pláží Chorvatska. Proslulá festivalová Zrće pláž je jednou z nich. Ostrov je zajímavý i mimo sezónu, pro leckoho dokonce ještě lákavější. My osobně máme nejraději na Pagu září, říjen a květen. Silvestr v Novalje? Velký zážitek! Můžeme jen doporučit...